Profilimiz
 Abat Pansiyon sizlere eğlenceli, aynı zamanda huzurlu bir tatil sunmayı hedefler.

  Pansiyonumuz da değeri bilinmemiş eski dostluk anlayışının yeniden kazanıldığı, yaşatıldığı seçkin bir ortama dönüştürmeye çalışıyoruz, bugüne kadar da bunu başardığımızkanısındayız.

Pansiyonumuzun açıldığı günden bugüne kadar bizi her yaz kış ziyarete gelen dostlar ımız bunun en büyük göstergesi olduğunu düşünüyoruz.

Pansiyonumuz 8 katlı olup 18 oda ve 5 daire ve 2 suit apart daireden oluşmaktadır.

Tüm odalarda 24 saat sıcak su, kablosuz (Wireless) internet, split klima, Televizyon ,Buzdolabı ve mutfak gereçleri mevcuttur.

Apartman dairelerimiz 3 odalı olup içerisinde 6 yatak, mutfak, banyo ,wc , geniş bir balkondan ve buzdolabından kahve fincanına kadar her türlü donanımı barındırmaktadır.

Ailenize ve bütçenize uygun , temiz ve seçkin bir ortam

Toplam yatak kapasitemiz 90 olup, bütün odalarımız klima ve televizyon donanımlıdır. Türk Mutfağının değişik örneklerinin verildiği Restoranımız sizlere günün 24 saati hizmet vermektedir.

Nezih ve seçkin mönüleriyle Hizmeti size ilke edinen kadrosuyla , şark köşesinin nostaljik atmosferinde kahvenizi mutlu bir şekilde yudumlayacak, kendinizi adeta evinizde hissedeceksiniz.

Döviz Kurları
MERSIN

Mersin için Son Hava Durumu

 
 
Copyright © 1993-2019 ABAT Pansiyon
ABAT PANSİYON,abat pansiyon,mersin,erdemli,tatil,deniz,kum,sahil,pansiyon,otel,motel,hotel,konaklama,güneş,erdemlideki yazlık eviniz,akdeniz,güney sahilleri, ucuz hesaplı konaklama,tatil,Süleyman Abat,Sezgi Abat,sağlıklı tatil,kızkalesi,çamlık,erdemli çamlığı,cennet cehennem,kanlı divane,Abat Motel,Abat Hotel,Abat Otel,Abat konaklama